WYNIKI WYBORÓW

Wyniki Wyborów 2016

  1. Wydział Artes Liberales
    20.
    10.2016r.
    frekwencja: 7,92%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WAL:
1. Karol Popow (21)
2. Karolina Sobieszek (21)
3. Igor Szoplik (20)
4. Edyta Wdzięczkowska (18)
5. Weronika Pęter (15)

Rada Wydziału Artes Liberales:
1. Karol Popow (22)
2. Igor Szoplik (19)
3. Edyta Wdzięczkowska (19)
4. Hubert Będkowski (18)
5. Bartłomiej Perzyna (15)

Parlament Studentów UW:
1. Weronika Pęter (15)

 

  1. Dom Studenta 3
    20.10.2016r.
    frekwencja: 16,19%

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby

1. Tomasz Ryszard Benda (109)
1. Magdalena Blicharz (101)
2. Weronika Kamińska (95)
3. Bożena Możejko (95)
4. Maksym Virun (91)

 

  1. Instytut Muzykologii
    10.2016r.
    frekwencja: 18,14%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IMuz:
1. Piotr Burakiewicz (27)
2. Grzegorz Żórawski (26)
3. Julia Kikcio (24)
4. Mateusz Dobrowolski (17)

Rada Instytutu Muzykologii:
1. Grzegorz Żórawski (27)
2. Julia Kikcio (21)
3. Paulina Pieńkowska (16)
4. Mateusz Dobrowolski (8)

Parlament Studentów UW:
1. Kamila Pozimka 36

 

 

  1. Instytut Historyczny
    10.2016r.
    frekwencja: 15,82%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IH:
1. Bartłomiej Przybysz (76)
2. Agnieszka Ziemska (75)
3. Michał Jachimowicz (72)
4. Aleksander Klus (68)
5. Aleksander Kozubowski (67)

Rada Wydziału Historycznego:
1. Izabela Śliwińska (82)
2. Bartłomiej Kucek (64)
3. Filip Sabik (69)

Rada Instytutu Historycznego:
1. Mateusz Ratynski (87)
2. Mikołaj Kwiatkowski (75)
3. Jakub Bakiera (74)
4. Marta Pali (65)
5. Michał Rataszanski (63)
6. Julia Budzisz (63)
7. Julia Nowakowska (60)
8. Kamil Kołata (60)
9. Paweł Lecisz (58)
10. Kacper Czechowicz (57)
11. Konrad Smuniewski (52)
12. Maciej Wydrzyński (51)

Parlament Studentów UW:
1. Mateusz Ratyński (86)
2. Aleksander Kozubowski (59)

 

  1. Instytut Stosunków Międzynarodowych
    10.2016r.
    frekwencja: 3,65%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów ISM:
1. Agnieszka Kowalska (43)
2. Jakub Bator (40)
3. Hanna Sukiennik (39)
4. Aleksandra Wysocka (39)
5. Aleksandra Zasłona (35)
6. Julia Konowrocka (31)

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:
1. Hanna Sukiennik (40)
2. Aleksandra Wysocka (40)
3. Kamila Sztyk (38)
4. Zuzanna Lewandowska (35)
5. Kacper Lawera (32)
6. Dominika Żyłko (29)
7. Kacper Szymczak (26)

Rada Instytutu Stosunków Miedzynarodowych:
1. Aleksandra Zasłona (44)
2. Hanna Sukiennik (40)

Parlament Studentów UW:
1. Agata Stankowska (43)
2. Adam Krzymiński (41)

 

  1. Wydział Pedagogiczny
    10.2016r.
    frekwencja: 4,10%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WPed:
1. Oskar Wojtynowski (43)
2. Marta Siedlecka (34)
3. Maria Witek (32)
4. Anna Stańczak (29)
5. Ewelina Suwalska (17)

Rada Wydziału Pedagogicznego:
1. Oskar Wojtynowski (49)
2. Marta Siedlecka (35)
3. Anna Stańczak (32)
4. Natalia Prymek (21)
5. Karolina Kurpińska (18)
6. Ewelina Suwalska (17)

Parlament Studentów UW:
1. Oskar Wojtynowski (47)
2. Marta Siedlecka (40)

 

  1. Instytut Filozofii
    10.2016r.

    frekwencja: 5,47%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IF:
1. Tomasz Chabło (20)
2. Paulina Klimek (19)
3. Maximilian Biskup (19)
4. Krzysztof Bielecki (17)
5. Maciej Mitręga (17)

Rada Wydziału Filozofii i Socjologii:
1. Jaśmina Różańska (26)
2. Tomasz Chabło (25)
3. Karolina Kubicz (25)
4. Krzysztof Bielecki (23)
5. Łukasz Piątkiewicz (23)
6. Michał Pietrzak (18)
6. Ariel Sławiński (9)

Instytut Filozofii:
1. Maria Onyszkiewicz (26)
2. Aleksander Krzyżanek (24)
3. Karolina Kubicz (23)
4. Tomasz Chabło (21)
5. Paulina Klimek (21)
6. Krzysztof Bielecki (20)
7. Michał Grabowski (18)
8. Łukasz Piątkiewicz (16)
9. Ariel Sławiński (10)

Parlament Studentów UW:
1. Michał Grabowski (13)
2. Jaśmina Różańska (12)

 

  1. Wydział Chemii
    10.2016r.

    frekwencja: 6,3%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WChem:
1. Paweł Przybylski (39)
2. Justyna Głowacka (25)
3. Marcin Guza (25)
4. Damian Dziubak (24)
5. Andrzej Gawor (9)

Rada Wydziału Chemii:
1. Paweł Przybylski (39)
2. Marcin Guza (25)
3. Damian Dziubak (24)
4. Justyna Głowacka (24)
5. Karolina Piecyk (23)
6. Mateusz Piędzio (15)
7. Monika Kaczmarek (12)
8. Andrzej Gawor (10)

Parlament Studentów UW:
1. Justyna Głowacka (41)
2. Marcin Guza (41)

Kolegium Elektorów WChem:
1. Karol Kurpiejewski (30)
2. Stanisław Sokołowski (30)
3. Marcin Jaskółowski (27)
4. Karolina Dolega (26)
5. Sylwia Kaczmarek (26)
6. Sabina Kaczmarczyk (24)
7. Klaudia Karolak (24)
8. Julia Przewoźniak (23)
9. Maciej Artyfikiewicz (22)
10. Adam Karpiński (21)
11. Aleksandra Korycka (19)
12. Agnieszka Czajkowska (18)

 

  1. Dom Studenta 2
    10.2016r.

    frekwencja: 12,93%

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Agata Kaminska (53)
    2. Monika Ciurko (47)
    3. Arkadiusz Falkiewicz (46)
    4. Zuzanna Hirsz (43)
    5. Grzegorz Konefał (42)

 

  1. Wydział Zarządzania
    10.2016r.
    frekwencja: 1,97%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WZ:
1. Andrzej Gustowski (107)
2. Vladimir Eremenco (92)
3. Filip Wójcik (91)
4. Patryk Gawlik (73)
5. Lukas Majowski (63)

Rada Wydziału Zarządzania:
1. Filip Wójcik (96)
2. Vladimir Eremenco (89)
3. Justyna Pułtorak (82)
4. Milena Kobus (79)
5. Patryk Gawlik (77)
6. Małgorzata Janiszewska (73)
7. Martyna Ściesińska (64)
8. Lukas Majowski (63)
9. Mateusz Marczuk (56)
10. Karolina Kaczyńska (54)
11. Adam Harchi (50)
12. Dawid Szoplik (50)
13. Jakub Królikowski (48)
14. Aleksander Nawrocki (44)
15. Jacek Ziółkowski (41)

Parlament Studentów UW:
1. Andrzej Gustowski (95)
2. Filip Wójcik (86)
3. Vladimir Eremenco (85)
4. Patryk Gawlik (78)

 

  1. Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego
    10.2016r.
    frekwencja: 14,08%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów CSSTiRL:
1. Ewelina Dusza (23)
2. Patrycja Pióro (20)
3. Karolina Skomorowska (18)
4. Kacper Gawryś (16)
5. Mateusz Witkoś (16)

Parlament Studentów UW:
1. Karolina Skomorowska (26)

 

  1. Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych
    10.2016r.
    frekwencja: 25%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów EUROREG:
1. Judyta Łuszczyńska (8)
2. Jakub Rebryk (7)
3. Łukasz Waszczuk (6)
4. Agnieszka Szypulska (5)

Rada Instytutu Ameryk i Europy:
1. Błażej Papiernik (9)

Parlament Studentów UW:
1. Błażej Papiernik (7)

 

  1. Studia Filologiczno – Kulturoznawcze
    10.2016r.
    frekwencja: 6,29%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów SFK:
1. Karolina Sakowicz (6)
2. Jarosław Kawalec (5)
3. Maria Koczorowska (3)
4. Maria Gibińska (2)
5. Maciej Kubiak (2)

Parlament Studentów UW:
1. Maria Koczorowska (8)

 

  1. Instytut Nauk Politycznych
    10.2016r.
    frekwencja: 10,97%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów INP:
1. Jarosław Płatos (105)
2. Cezary Golędzinowski (88)
3. Gabriela Górska (84)
4. Magdalena Grzela-Ostrowska (78)
5. Agnieszka Nitek (76)

Rada Wydziału WNPiSM:
1. Radosław Podgórski (102)
2. Marcin Ołdakowski (96)
3. Agata Murawska (89)
4. Katarzyna Kaczmarska (80)
5. Mikołaj Maciejewski (77)
6. Aleksandra Grządzka (71)
7. Łukasz Obrycki (67)

Rada Instytutu Nauk Politycznych:
1. Natalia Skarpetowska (89)
2. Katarzyna Rodak (87)
3. Oliwia Dzwonkowska (83)
4. Adrianna Strużyk (80)
5. Natalia Wasiak (76)
6. Maksymilian Wasiak (75)
7. Krzysztof Bogusz (74)
8. Maciej Salwin (72)
9. Kacper Grębowiec (68)

Parlament Studentów UW:
1. Mateusz Lis (98)
2, Jarosław Płatos (86)

 

  1. Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej
    10.2016r.
    frekwencja: 9,13%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KSIEŚW:
1. Patryk Frąckiewicz (11)
2. Jan Paszkiewicz (11)
3. Tomasz Majewski (8)
4. Cezary Mędrzycki (8)
5. Anna Urbanek (8)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Hanna Piekarska (14)
2. Magdalena Kordulska (13)

Parlament Studentów UW:
1. Patryk Frąckiewicz (12)

 

  1. Katedra Ukrainistyki
    10.2016r.
    frekwencja: 8,28%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KU:
1. Magdalena Kotowska (6)
2. Marietta Anna Łuczak (3)
3. Katarzyna Kazimiera Reszczyńska (2)
4. Iuliia Vodianchuk (2)
5. Izabella Magdalena Sidor (1)

Parlament Studentów UW:
1. Jakub Wnęta (9)

 

  1. Katedra Białorutenistyki
    10.2016r.
    frekwencja: 22,54%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KB:
1. Jan Wieczorek (14)
2. Klaudia Martyna Stachniak (11)
3. Dagmara Maria Towarek (11)
4. Filip Karol Urbański (10)
5. Sebastian Robert Kamionka (9)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Sebastian Robert Kamionka (13)

Parlament Studentów UW:
1. Filip Karol Urbański (12)

 

  1. Instytut Rusycystyki
    10.2016r.

    frekwencja: 16,86%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IRus:
1. Natalia Zdun (28)
2. Aleksandra Joanna Kowalska (19)
3. Jan Rafał Pietruczuk (19)
4. Justyna Sobiecka (18)
5. Marta Alicja Budziszewska (16)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Marta Alicja Budziszewska (38)

Rada Instytutu Rusycystyki:
1. Jan Rafał Pietruczuk (35)

Parlament Studentów UW:
1. Justyna Sobiecka (23)

 

  1. Instytut Polityki Społecznej
    10.2016r.

    frekwencja: 11,31%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IPS:
1. Aleksandra Papuga (28)
2. Anna Grudnicka (27)
3. Mateusz Rulski (27)
4. Marta Jeleń (21)
5. Barbara Stodolska (19)

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:
1. Wiktor Welfle (33)
2. Maja Legin (26)
3. Rafał Witkowski (22)

Rada Instytutu Polityki Społecznej:
1. Zuzanna Brzeska (27)
2. Krystian Sołtysiński (24)
3. Agnieszka Kiereś (17)

Parlament Studentów UW:
1. Monika Berlińska (34)

 

  1. Instytut Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej
    10.2016r.
    frekwencja: 6,68%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IKSI:
1.Damian Paweł Giziński (41)
2. Olimpia Magdalena Argasińska (34)
3. Piotr Prokop (31)
4. Paweł Jastrzębski (24)
5. Julia Nalewaik (21)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Olimpia Magdalena Argasińska (43)
2. Paweł Jastrzębski (33)

Rada Instytutu Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej:
1. Piotr Prokop (61)

Parlament Studentów UW:
1. Damian Paweł Giziński (44)
2. Piotr Prokop (41)

 

  1. Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego
    10.2016r.
    frekwencja: 21,77%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJN:
1. Anna Rylska (24)
2. Julia Kalinowska (12)
3. Patrycja Nasiadko (10)

Parlament Studentów UW:
1. Anna Rylska (25)

 

  1. Ośrodek Studiów Amerykańskich
    10.2016r.
    frekwencja: 10,24%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów OSA:
1. Aleksandra Rabenda (55)
2. Olga Kwiecień (31)
3. Tytus Hołdys (22)
4. Jagoda Białota (21)
5. Jędrzej Stelmach (12)

Rada Instytutu Ameryk i Europy:
1. Olga Kwiecień (43)
2. Andrzej Sykuła (29)
3. Jacek Cygan (25)

Parlament Studentów UW:
1. Aleksandra Rabenda (61)
2. Jagoda Białota (23)

 

  1. Wydział Fizyki
    10.2016r.
    frekwencja: 18,54%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WFiz:
1. Mateusz Lipowski (74)
2. Weronika Brzezińska (71)
3. Beata Goźlińska (68)
4. Klaudia Licka (66)
5. Paweł Senator (65)
6. Marta Lewandowska (61)
7. Mikołaj Kuska (58)
8. Paulina Adamczuk (50)
9. Arkadiusz Buler (50)

Rada Wydziału Fizyki:
1. Karolina Sokołowska (74)
2. Mateusz Lipowski (67)
3. Weronika Brzezińska (66)
4. Beata Goźlińska (61)
5. Paulina Adamczuk (58)
6. Mateusz Saniewski (53)
7. Arkadiusz Buler (48)
8. Marta Lewandowska (44)
9. Leszek Kicior (37)
10. Michał Sikorski (36)

Parlament Studentów UW:
1. Klaudia Żarłok (114)
2. Paulina Adamczuk (57)

 

  1. Wydział Prawa i Administracji
    10.2016r.
    frekwencja: 10,93%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WPiA:
1. Kajetan Ostoja – Ciemny (353)
2. Katarzyna Łoś (329)
3. Robert Hyżorek (319)
4. Jan Krupnik (306)
5. Monika Wiącek (296)
6. Kamila Krzak (280)
7. Maksymilian Mahor (268)

Rada Wydziału Prawa i Administracji:
1. Kajetan Ostoja-Ciemny (320)
2. Robert Hyżorek (288)
3. Katarzyna Łoś (285)
4. Piotr Połowniak (283)
5. Kamila Krzak (281)
6. Zuzanna Buszman (261)
7. Lidia Malinowska (256)
8. Antoni Żukowski (256)
9. Igor Adamczyk (254)
10. Aleksandra Redzisz (254)
11. Jan Krajewski (250)
12. Mateusz Rojewski (247)
13. Jan Karsznicki (246)
14. Maksymilian Mahor (244)
15. Monika Wiącek (238)
16. Rafał Piasecki (236)
17. Jan Czarnocki (234)
18. Mateusz Krakowski (234)
19. Daria Dymkowska (233)
20. Klaudia Dąbkowska (231)
21. Piotr Nowacki (231)
22. Angelika Makar (227)
23. Katarzyna Kosim (226)
24. Marcin Kazimierski (223)
25. Patryk Kalinowski (220)
26. Piotr Filipowski (217)
27. Aleksandra Goławska (216)
28. Paulina Węgrzynowicz (214)
29. Dominik Wąż (208)
30. Rafał Kaniewski (206)
31. Łukasz Tomaszuk (205)

Parlament Studentów UW:
1. Kajetan Ostoja – Ciemny (321)
2. Robert Hyżorek (284)
3. Jan Krupnik (278)

 

  1. Wydział Psychologii
    10.2016r.
    frekwencja: 7,53%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WPsych:
1. Marcela Dziekan (76)
2. Demetriusz Wojakowski (70)
3. Agata Koczocik (52)
4. Marcin Kończyk (52)
5. Magdalena Szpak (48)

Rada Wydziału Psychologii:
1. Demetriusz Wojakowski (69)
2. Mateusz Jaworski (55)
3. Marcin Melaniuk (46)
4. Katarzyna Wojciechowska (40)
5. Weronika Bojanowska (39)
6. Maria Bronowska (37)
7. Wiktor Trzebicki (32)
8. Beata Malińska (31)
9. Magdalena Arkuszewska (31)
10. Kamil Koter (31)

Parlament Studentów UW:
1. Marcela Dziekan (70)
2. Anna Urbańska (68)

 

-> Centrum Studiów Latynoamerykańskich
28.10.2016r.
frekwencja: 8,24%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów CESLA:
1. Natalia Grzebalska (10)
2. Julia Poncyljusz (10)
3. Natalia Korycka (7)
4. Michał Kosim (7)

* Z powodu otrzymania tej samej liczby głosów przez trzech kandydatów odbędą się wybory uzupełniające, aby obsadzić ostatni mandat.

Rada Instytutu Ameryk i Europy:
1. Julia Poncyljusz (7)

Parlament Studentów UW:
1. Julia Poncyljusz (14)

 

  1. Wydział Orientalistyczny
    10.2016r.
    frekwencja: 6,76%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WO:
1. Agnieszka Lesiczka (42)
2. Łukasz Bielski (29)
3. Agata Chmielecka (22)
4. Marta Juśkiewicz (20)
5. Katarzyna Sawicz (20)

Rada Wydziału Orientalistycznego:
1. Agnieszka Lesiczka (34)
2. Łukasz Bielski (33)
3. Agata Chmielecka (23)
4. Piotr Pawlaczyk (22)
5. Natalia Greniewska (21)
6. Marta Juśkiewicz (20)
7. Antonina Kotlarz (19)
8. Anna Krawczyk (18)
9. Mateusz Wiciński (15)
10. Ilona Jasiak (14)
11. Mikołaj Witkowski (12)
12. Rafał Smoleń (11)
13. Janina Wójcik (11)
14. Patrycja Zakrzewska (11)

Parlament Studentów UW:
1. Kamil Kołata (28)
2. Agata Chmielecka (22)

 

  1. Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno – Przyrodniczych
    10.2016r.
    frekwencja: 6,98%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów MISMaP:
1. Karina Kiercz (20)
2. Tomasz Zając (20)
3. Aleksandra Krajewska (12)
4. Mikołaj Szumowski (12)
5. Michał Chorowski (9)

Rada Kolegium MISMaP:
1. Julia Michalkiewicz (26)

Parlament Studentów UW:
1. Tomasz Zając (17)

 

  1. Instytut Germanistyki
    10.2016r.
    frekwencja: 4,87%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IGer:
1. Kinga Malinowska (22)
2. Klaudyna Słodkowska (16)
3. Wojciech Stankiewicz (15)
4. Magdalena Urban (15)
5. Stella Wejchert (12)

Rada Wydziału Neofilologii:
1. Kinga Malinowska (21)
2. Klaudyna Słodkowska (16)
3. Tomasz Januszkiewicz (13)
4. Magdalena Urban (13)

Rada Instytutu Germanistyki:
1. Kinga Malinowska (20)
2. Klaudyna Słodkowska (14)
3. Wojciech Stankiewicz (14)
4. Magdalena Urban (14)
5. Tomasz Januszkiewicz (13)

* Z powodu otrzymania tej samej liczby głosów przez dwóch kandydatów odbędą się wybory uzupełniające, aby obsadzić ostatni mandat.

Parlament Studentów UW:
1. Tomasz Januszkiewicz (13)

 

  1. Katedra Italianistyki
    11.2016r.
    frekwencja: 8,44%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KI:
1. Michalina Borzechowska (20)
2. Agata Boguszewska (19)
3. Maria Miszkowska (19)
4. Agata Jesionek (15)
5. Klaudia Olczak (9)

Rada Wydziału Neofilologii:
1. Michalina Borzechowska (15)
2. Maria Miszkowska (12)

 

  1. Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
    11.2016r.
    frekwencja: 12,25%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WGiSR:
1. Marcin Ciechanowicz (87)
2. Damian Wiśniewski (86)
3. Monika Tryniszewska (84)
4. Magda Anusz (69)
5. Tomasz Pawlak (66)

Rada Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych:
1. Marcin Ciechanowicz (82)
2. Damian Wiśniewski (82)
3. Robert Trzciński (73)
4. Magda Anusz (71)
5. Maciej Podsiadły (70)
6. Marcin Szymajda (67)
7. Marcin Osiński (65)
8. Maria Niedziółka (45)

Parlament Studentów UW:
1. Damian Wiśniewski (89)
2. Robert Trzciński (84)

 

  1. Wydział Nauk Ekonomicznych
    11.2016r.
    frekwencja: 4,08%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WNE:
1. Michał Kozyra (61)
2. Grzegorz Sienkiewicz (56)
3. Michał Nowak (49)
4. Paula Szabowska (45)

Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych:
1. Grzegorz Sienkiewicz (60)
2. Adam Wadhwa (55)
3. Paula Szabowska (52)
4. Paulina Darłak (51)
5. Karolina Zaniewicz (47)
6. Emilia Cieślewicz (45)
7. Przemysław Zaskórski (44)
8. Michał Nowak (43)
9. Joanna Augustyniak (42)

Parlament Studentów UW:
1. Michał Kozyra (61)
2. Michał Nowak (51)

 

  1. Dom Studenta 4
    11.2016r.
    frekwencja: 31,14%

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Adrian Kiełtyka (58)
    2. Zygmunt Waga (58)
    3. Tomasz Januszkiewicz (54)
    4. Jakub Pietrzak (53)
    5. Sebastian Oleś (51)

 

  1. Wydział Biologii
    11.2016r.
    frekwencja: 5,32%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WB:
1. Tomasz Kalinowski (35)
2. Grzegorz Browarski (32)
3. Karolina Korytkowska (32)
4. Kamil Dąbrowski (31)
5. Krystyna Szumbarska (29)
6. Zuzanna Hirsz (25)
7. Maria Jagielska (21)
8. Paulina Dunalewska (16)

Rada Wydziału Biologii:
1.Grzegorz Browarski (31)
2. Zuzanna Hirsz (30)
3. Karolina Korytkowska (30)
4. Elvira Chapkauskaitse (29)
5. Kamil Dąbrowski (28)
6. Krystyna Szumbarska (27)
7. Anna Hauler (26)
8. Maria Jagielska (24)
9. Sylwia Spustek (24)
10. Mariola Kwiek (22)
11. Maryia Nikitsenka (22)
12. Michał Hulka (21)
13. Paulina Wójtowicz (20)
14. Jakub Shahumi (19)
15. Paulina Dumalewska (18)

Parlament Studentów UW:
1. Kamil Dąbrowski (38)
2. Grzegorz Browarski (37)

 

  1. Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii
    11.2016r.
    frekwencja: 9,11%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WDIiB:
1. Patrycja Sieląg (133)
2. Łukasz Biernacki (118)
3. Julia Fligiel (103)
4. Krystyna Kacperska (102)
5. Piotr Szulimowicz (88)
6. Katarzyna Turos (77)
7. Patrycja Woźniak (74)

Rada Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii:
1. Magda Trela (136)
2. Piotr Szulimowicz (115)
3. Michalina Stopnicka (113)
4. Maksym Virun (105)
5. Jan Malinowski (104)
6. Katarzyna Turos (104)
7. Honorata Ledworowska (94)
8. Mateusz Szczerba (90)
9. Aleksandra Wancisiewicz (79)

Parlament Studentów UW:
1. Patrycja Sieląg (149)
2. Magda Trela (133)
3. Piotr Połowniak (74)

 

  1. Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej
    11.2016r.
    frekwencja: 4,62%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IEiAK:
1.Tomasz Chwałek (9)
2. Alicja Staniszewska (9)
3. Kacper Kasdepke (8)
4. Piotr Winiarczyk (7)
5. Magda Kalinowska (6)

Rada Wydziału Historycznego:
1. Blanka Pawlak (7)

Rada Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej:
1. Joanna Dąbrowska (8)
2. Kacper Kasdepke (8)

Parlament Studentów UW:
1. Tomasz Chwałek (7)

 

  1. ->Instytut Lingwistyki Stosowanej
    11.2016r.
    frekwencja: 11,61%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów ILS:
1. Wanda Grudzień (61)
2. Maria Radzyńska (58)
3. Aleksandra Maria Ineksiak (43)
4. Arleta Ewa Więch (42)
5. Arkadiusz Falkiewicz (37)

Rada Wydziału Lingwistyki Stosowanej:
1. Wanda Grudzień (74)
2. Jan Wojciech Kokowski (56)

Rada Instytutu Lingwistyki Stosowanej:
1. Arleta Ewa Więch (70)
2. Maciej Giers (59)

Parlament Studentów UW:
1. Arkadiusz Falkiewicz (69)
2. Jan Wojciech Kokowski (57)

 

  1. Centrum Europejskie
    11.2016r.
    frekwencja: 6,83%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów CE:
1. Monika Nowak (26)
2. Julia Skrzypczak (24)
3. Joanna Pawlińska (20)
4. Marcin Tkaczyk (19)
5. Aleksandra Grzegorkiewicz (17)

Rada Centrum Europejskiego:
1. Weronika Kluza (33)
2. Maryla Szopa (26)
3. Daria Kostka (23)

Parlament Studentów UW:
1. Ewelina Pawlak (32)

 

  1. Instytut Historii Sztuki
    11.2016r.
    frekwencja: 2,79%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IHS:
1. Marcin Lewicki (10)
2. Justyna Pyra (9)
3. Konrad Jan Morawski (8)

Rada Instytutu Historii Sztuki:
1. Konrad Jan Morawski (13)

Parlament Studentów UW:
1. Jakub Jakubowski (12)

 

  1. Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
    11.2016r.
    frekwencja: 9,81%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WMIM:
1. Agnieszka Sękalska (86)
2. Kamila Winnicka (82)
3. Mateusz Jaworski (81)
4. Karol Pieniący (77)
5. Paweł Michalak (68)
6. Radosław Marcinkowski (67)
7. Marcin Mazurek (57)

Rada Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki:
1. Kamila Winnicka (78)
2. Kamil Rychlewicz (71)
3. Mateusz Jaworski (70)
4. Karol Pieniący (70)
5. Marianna Dzik (61)
6. Paweł Michalak (59)
7. Aleksander Buła (57)
8. Patryk Uchman (57)
9. Marcin Mazurek (54)
10. Kajetan Janiak (54)
11. Katarzyna Piskała (52)
12. Paulina Hyży (51)
13. Jan Dmitruk (50)
14. Grzegorz Bokota (49)
15. Piotr Rutkowski (49)
16. Bartosz Tarnawski (49)
17. Piotr Radziński (48)
18. Mateusz Biegański (47)
19. Michał Duczmal (47)
20. Robert Śmiech (47)
21. Łukasz Łabędzki (46)
22. Grzegorz Skoraczyński (45)
23. Paweł Opiela (43)
24. Dominik Wosiek (43)
25. Daniel Dystrych (41)
26. Adrian Lietz (41)

Parlament Studentów UW:
1. Radosław Marcinkowski (106)
2. Agnieszka Sitko (96)

 

  1. Wydział Polonistyki
    11.2016r.
    frekwencja: 3,41%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WPol:
1. Konrad Stańczyk (44)
2. Gabriela Żebrowska (35)
3. Karolina Barzycka (32)
4. Kinga Możdżyńska (29)
5. Elżbieta Petrykowska (29)
6. Izabela Nowicka (28)
7. Magdalena Krawczyk (27)
8. Adrianna Karbowiak (26)
9. Monika Lach (25)
10. Maja Machulak (23)

Rada Wydziału Polonistyki:
1. Angelika Kulik (45)
2. Konrad Stańczyk (44)
3. Joanna Donefner (39)
4. Izabela Nowicka (30)
5. Natalia Kossakowska (29)
6. Adrianna Karbowiak (26)
7. Zuzanna Wasiak (26)
8. Magdalena Krawczyk (25)
9. Maja Machulak (23)
10. Marta Rejer (22)
11. Sylwia Sobiło (22)
12. Olga Wybodowska (22)
13. Dorota Błotnicka (20)

Rada Instytutu Polonistyki Stosowanej:
1. Angelika Kulik (69)
2. Katarzyna Kłobus (33)

Rada Instytutu Literatury Polskiej:
1. Joanna Donefner (46)
2. Magdalena Krawczyk (32)
3. Zuzanna Wasiak (31)
4. Kinga Możdżyńska (28)
5. Adrianna Karbowiak (26)

Rada Instytutu Języka Polskiego:
1. Konrad Stańczyk (64)
2. Gabriela Żebrowska (37)
3. Izabela Nowicka (33)

Parlament Studentów UW:
1. Marta Czekalska (55)
2. Magdalena Sieg (41)

 

  1. Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska
    11.2016r.
    frekwencja: 11,82%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów MSOŚ:
1. Katarzyna Soja (16)
2. Adam Marciniak (13)
3. Katarzyna Szondelmejer (12)
4. Barbara Górska (11)
5. Magdalena Kaczor (6)

Rada Naukowa Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem:
1. Kacper Jepsen (15)
2. Katarzyna Szondelmejer (14)
3. Sylwester Nagórka (12)
4. Magdalena Kaczor (8)
5. Mateusz Gaweł (6)

Parlament Studentów UW:
1. Kacper Jepsen (19)

 

  1. Instytut Anglistyki
    11.2016r.

    frekwencja: 3,06%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IAng:
1. Maciej Kitlasz (29)
2. Maja Maria Manowiecka (17)
3. Maria Izabela Szafrańska (12)
4. Alina Filyuk (11)
5. Kinga Barbara Rokitnicka (11)

Rada Wydziału Neofilologii:
1. Alina Filyuk (35)

Rada Instytutu Anglistyki:
1. Jaśmina Władysława Kasenko (23)
2. Alina Filyuk (20)

Parlament Studentów UW:
1. Jaśmina Władysława Kasenko (19)
2. Kinga Barbara Rokitnicka (19)

 

  1. ->Instytut Filologii Klasycznej
    11.2016r.
    frekwencja: 11,05%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IFK:
1. Aleksandra Kamieńska (13)
2. Konrad Mrozik (13)
3. Kinga Wróblewska (13)
4. Dagna Gałas (11)
5. Mścisław Nowosad (9)

Parlament Studentów UW:
1. Jakub Gruchalski (10)

 

  1. ->Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich
    11.2016r.
    frekwencja: 10,72%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IBER:
1. Julian Konopelski (46)
2. Dominika Paduch (42)
3. Agata Dąbrowska (40)
4. Anita Szewczyk (31)
5. Magdalena Goc (28)

Parlament Studentów UW:
1. Krystyna Mazur (52)

 

  1. ->Wydział Geologii
    11.2016r.

    frekwencja: 20,84 %

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów WG:
1. Maricn Piekut (85)
2. Dominika Celarska (70)
3. Dominika Mitka (66)
4. Kamil Kobyliński (64)
5. Maciej Słowikowski (54)

Rady Wydziału Geologii:
1. Dominika Mitka (98)
2. Maciej Słowikowski (87)
3. Sebastian Pawlak (79)
4. Marcin Brzozowski (78)
5. Paula Sierpień (77)
6. Wiktoria Radyno (76)
7. Ilona Sekudewicz 70

 

  1. Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego
    11.2016r.
    frekwencja: 29,49%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJF:
1. Julia Wasilewska (14)
2. Magdalena Marciniak (6)
3. Julia Kowzan (5)
4. Blanka Cieślak (1)
5. Marta Wawrzyniak (1)

Parlament Studentów UW:
1. Michał Bartyczak (22)

 

  1. Instytut Stosowanych Nauk Społecznych
    11.2016r.
    frekwencja: 12,04%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów ISNS:
1. Krzysztof Skoczeń (48)
2. Marianna Czarniawska (37)
3. Krzysztof Pommersbach (35)
4. Barbara Szlakowska (30)
5. Oliwia Afeltowicz (25)

Rada Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji:
1. Krzysztof Pommersbach (48)
2. Oliwia Afeltowicz (32)
3. Maria Plucińska (31)

Rada Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych:
1. Marianna Czarniawska (47)
2. Oliwia Afeltowicz (33)
3. Barbara Szlakowska (31)

Parlament Studentów UW:
1. Julia Sobolewska (34)

 

  1. Instytut Europeistyki
    11.2016r.
    frekwencja: 9,76%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IE:
1. Adam Burzykowski (39)
2. Krzysztof Modliński (37)
3. Mateusz Marlikowski (35)
4. Michał Moczydłowski (31)
5. Aneta Sopata (28)

Rada Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych:
1. Natalia Tsen (37)
2. Gabriela Smoleń (34)
3. Dominika Fajdek (30)

Rada Instytutu Europeistyki:
1. Iga Łaniec (45)
2. Julia Jaroszewska (37)

Parlament Studentów UW:
1. Adam Burzykowski (48)
2. Mateusz Marlikowski (30)

 

  1. Dom Studenta nr 1
    11.2016r.
    frekwencja: 5,65%

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

1.Karam Alsabagh (20)
2.Paulina Grzywka (14)
3.Anna Smoter (9)

 

  1. Instytut Kultury Polskiej
    11.2016r.
    frekwencja: 1,41%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IKP:
1.Ewa Maria Nowatcińska (6)
2.Karolina Wyrzykowska (6)

Rada Instytutu Kultury Polskiej:
1.Ewa Maria Nowatcińska (7)

Parlament Studentów UW:
1.Maria Ewa Leśnodorska (7)

 

  1. Instytut Romanistyki
    11.2016r.
    frekwencja: 5,1%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IR:
1.Klaudia Pichor (12)
2.Dariusz Feller (10)
3.Julia Kowalska (10)
4.Kinga Pałasz (10)
5.Sylwia Zielińska (6)

Rada Wydziału Neofilologii:
1.Klaudia Pichor (17)
2.Sylwia Zielińska (12)

Rada Instytutu Romanistyki:
1.Kinga Pałasz (11)
2.Julia Kowalska (11)
3.Dariusz Feller (8)
4.Sylwia Zielińska (6)

Parlament Studentów UW:
1.Paweł Stefański (20)

 

 

  1. Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji
    11.2016r.
    frekwencja: 4,78%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IPSiR:
1.Rafał Paweł Tomczak (35)
2.Anna Dziki (29)
3.Mateusz Truszkowski (29)
4.Maciej Białobrzeski(28)
5.Anna Smolińska(25)

Rada Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji:
1.Zuzanna Kostrzewa (44)

Rada Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji:
1.Zuzanna Kostrzewa (29)
2.Zuzanna Barbara Kowalczyk (23)
3.Zuzanna Oliwia Włodarczyk (20)

Parlament Studentów UW:
1.Maciej Białobrzeski (36)
2.Natalia Wójcicka (19)

 

  1. Instytut Socjologii
    11.2016r.
    frekwencja: 9,02%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IS:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (56)
2. Stanisław Ludwik Tarnowski (54)
3. Emilia Tacjanna Parol (50)
4. Ewelina Julia Muras (45)
5. Piotr Anielski (43)
6. Anna Maria Skiba (41)
7. Piotr Chys (34)

Rada Wydziału Filozofii i Socjologii:
1. Stanisław Ludwik Tarnowski (49)
2. Piotr Anielski (41)
3. Karolina Joanna Żurek (40)
4. Weronika Monika Pieper (40)
5. Marta Rybak (37)
6. Anna Maria Skiba (35)
7. Agnieszka Jachowicz (35)
8. Martyna Wierciszewska (33)
9. Jowita Agnieszka Jerke (31)
10. Anna Julia Sarnicka (25)

Rada Instytutu Socjologii:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (49)
2. Stanisław Ludwik Tarnowski (47)
3. Karolina Joanna Żurek (41)
4. Marta Rybak (38)
5. Agnieszka Jachowicz (36)
6. Anna Maria Skiba (34)
7. Anna Julia Sarnicka (29)

Parlament Studentów UW:
1. Kamil Mikołaj Lebnicki (50)
2. Agnieszka Mirowska (44)

 

  1. Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego
    11.2016r.
    frekwencja: 3,64%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów UKKNJA:
1. Weronika Glinka (14)
2. Kaja Gotlib (11)
3. Anna Smaruj (9)
4. Aaron Welman (9)
5. Anna Troć (6)
6. Marta Spisz (5)

Rada Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej:
1. Weronika Glinka (19)

Parlament Studentów UW:
1. Anna Smaruj (22)

 

  1. Katedra Hungarystyki
    11.2016r.
    frekwencja: 13,78%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów KH:
1. Justyna Witek (22)
2. Sylwia Nowicka (20)
3. Alicja Borek (19)
4. Aleksandra Dubiel (18)
5. Alicja Malanowska (18)

Parlament Studentów UW:
1. Justyna Witek (24)

 

  1. Instytut Archeologii
    11.2016r.
    frekwencja: 7,57%

W wyniku wyborów do organów samorządu studentów wybrano następujące osoby:

Zarząd Samorządu Studentów IArch:
1. Eliza Kloczkowska (23)
2. Marek Baczewski (21)

Rada Wydziału Historycznego:
1. Marek Baczewski (21)
2. Maria Lausz (18)

Rada Instytutu Archeologii:
1. Wojciech Lechowski (25)
2. Jerzy Ciastek (21)
3. Marek Baczewski (20)
4. Maria Lausz (12)
5. Wojciech Nowak (8)
6. Aleksandra Konrad (7)

Parlament Studentów UW:
1. Eliza Kloczkowska (32)

 

 

  1. Dom Studenta nr 6
    11.2016r.
    frekwencja: 12,69%

W wyniku wyborów do Rady Mieszkańców wybrano następujące osoby:

  1. Szymon Kokot (22)
    2. Sylwia Tymińska (17)
    3. Mateusz Hałucha (16)
    4. Maciej Ratajczak (16)
    5. Patrycja Lachowicz (12)

 

  1. Instytut Historyczny
    11.2016r.
    frekwencja: 16,91%

W wyniku ponownych wyborów do Parlament Studentów UW wybrano następujące osoby:

  1. Mateusz Ratyński (66)
    2. Aleksander Kozubowski (57)